| Clauditza a întrebat:

Deci acum vreo 2 luni mi-a placut de un tip cu 2 ani mai mare ca mine incercam sa filtrez cu el dar debeaba am vazut ca nu am nici macar o sansa cu el l-am lasat in pace.Chestia e ca in penultima zi de scoala (inainte sa luam vacanta de Paste) pr mea ia sps unui coleg de a lui X (X fiind baiatul de care imi placea) ca mie imi place de X si astazi la scoala X a trecut pe langa mine si s-a oprit in dreptul meu si ma speriat eu am tipat si a inceput sa rada si a plecat si in pauze tot sta si se uita la mine pe geam chestia e ca inainte nu prea ma baga in seama adica mi-a sps o data ca sunt sexy si ma-mai speriat o data da atunci nu am mai tipat :-p. De ce pana acum nu ma baga in seama si acum ca a aflat ca il plac tot ma sperie ma gionteste, se uita mult la mine? Oare ma place sau vrea doar sa rada de mine? P. S nu il mai plac acum.

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ai auzit de iluzii şi imagini false?
Învaţă să faci diferenţa între real şi fals!
Pa, pa.

| aleeee a răspuns:

Probabil ca el vrea sa fie cu tine.
Daca tu nu vrei sa fii cu el poarte cu el asa cum se purta si X inainte cu tine.

| silver19 a răspuns:

Daca ii placea de tine nu te speria sau nu facea asemenea lucruri!
Rade de tine, Clar.

| ٳ ٴٳ ٴ !ńα ßáäá''ђђ ٳ ٴٳ ٴ a răspuns:

Incearca sa se bage in seama cu tine si nu stiu cum altfelhee hee Poate afland ca tie iti place (placea) de el a inceput si lui sa-i placa de tine, si dupa ceva vreme sa`r putea sa iti propuna sa fiti impreunawinking

| pisicel_5329 a răspuns:

Ignora-l!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur te place.Cand baietii sunt rai cu tine inseamna ca te plac.