| Clauditza a întrebat:

Deci acum vreo 2 luni mi-a placut de un tip cu 2 ani mai mare ca mine incercam sa filtrez cu el dar debeaba am vazut ca nu am nici macar o sansa cu el l-am lasat in pace.Chestia e ca in penultima zi de scoala (inainte sa luam vacanta de Paste) pr mea ia sps unui coleg de a lui X (X fiind baiatul de care imi placea) ca mie imi place de X si astazi la scoala X a trecut pe langa mine si s-a oprit in dreptul meu si ma speriat eu am tipat si a inceput sa rada si a plecat si in pauze tot sta si se uita la mine pe geam chestia e ca inainte nu prea ma baga in seama adica mi-a sps o data ca sunt sexy si ma-mai speriat o data da atunci nu am mai tipat :-p. De ce pana acum nu ma baga in seama si acum ca a aflat ca il plac tot ma sperie ma gionteste, se uita mult la mine? Oare ma place sau vrea doar sa rada de mine? P. S nu il mai plac acum. P. S-am mai pus intrebare asta dar nu am primitun rasp care sa ma lamureasca

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Eu nu cred ca te place. O face pur si simplu pentru amuzament.Lasa-i sa ii treaca, in curand ii se va pune pata pe altahee hee

| marrr a răspuns:

Incercai sa filtrezi?laughing)))

| t0xic1girl a răspuns:

Pai daca nu-ti mai place de ce te intereseaza.cred ca nu vrei sa recunosti ca. ti mai place pentru ca te-a ingnorat prima datawinking. incearca sa nu-ti mai ascunzi sentimentele. daca nu l.ai place l-ai ignora.happy

| kennyspark a răspuns:

Ai dat o aiurea din prima. ai inceput cu stangul. daca flirtai in loc sa te apuci sa FILTREZI cine stie ce ar fi fost mult mai bine

| Miss_8205 a răspuns:

Pai nu stiu ce sa ziik ia id'ul meu si vb p mess

miss_17_toxik

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i prietenei tale sa ii spuna colegului lui x ca nu iti mai place de x. Se va mai uita la tine?

| bursuc a răspuns:

Paii.chestia e ca nu-l placeai ci ca il simpatizai era doar o chestie de timp pana sa-ti dai seama de asta dar cred ca reactiile lui te determina sa nu-l mai placi pentru ca te-a surprins si nu placut dar ca sa-l cunosti mai bine(poate incepe iar sa-ti placa de el) stai prin preajma lui sau fa-l pe el sa stea prin preajma ta depinde de tine cum vrei si cum poti...(asta daca nai prieten si ai vrea sa incerci ceva nou)P. S.: baiatul asta e fericit ca stie ca e apreciat de o fata pe care o place chiar daca u nu-l mai placi dar poate ca el nu stie asta si de aceea se comporta asa incercand sa-ti atraga atentia.cam atat am de zis...restul vezi u mai departewinking