| pisicuta510_9235 a întrebat:

Deci am 12 ani si am facut varsat de vant si mor de plictiseala in casa ideii pentru ce sa fac sa mai scap de plictiseala. dau fundita.`puppy dog eyeslove struck Mersi.

Răspuns Câştigător
| Micheline a răspuns:

Uita-te la un film, joaca-te niste jocuri interesante, citeste o carte, deseneaza eu stiu lucruri pe care obisnuiai si tu sa le faci cand stateai in casahappy

4 răspunsuri:
| AlinaMarianaIipc a răspuns:

Joaca rummy, monopoli, europolis. carti, table, sah,

| rockaholic a răspuns:

Aşa eram şi eu cînd am făcut vărsat de vînt.
Trebuie să stai în casă 2 săptămîni.
Succes.

Last...Anniluzzis.

| tpuguru a răspuns:

Eu nu am avut varsat de vant, dar sigur pot sa iti spun cum sa scapi plictiseala : poti sa vorbesti pe mess, sa te uiti la televisor, am observat ca daca cauti pe internet ce sa faci cand te plictisesti iti trece plictiseala, poti sa asculti muzic a, poti sa cauti glume, poti sa desenezi, etc...

| pisicuta510_9235 explică:

Da`stiu ca trebuie sa stau 10 zile in casa nu 2 saptamana. au trecut abia 3 zile. Puteti sa imi dati si nume de filme sau de carti `rummy monopoly europolis sah carti si table se joaca in grup.`happy si eu nu am cu cine sa ma joc.`straight face