| Anonymous2 a întrebat:

Deci,am 15 ani si am o prietena care are 14, imi place foarte mult de ea dar astept sa fie si reciproc.
-Ies destul de des cu ea seara prin oras dar. imi tot spune ca a vrobit cu alt prieten prin mesaje toata noaptea,ca ii place noua poza a lui "George" de la profil si multe altele.
-De obicei ea ma cheama prin oras dar,de fiecare data cand apare o prietena de-a ei, brusc,nu mai vorbeste cu mine si, respectiva prietena spune ca "pleca" iar "victima" spune ca daca pleaca,vine cu ea deci,raman singur.
-Cand vede cate un barbat pe strada mai "frumos" ma intreaba daca-l cunosc si altele despre el.

Daca ma ajutati sa rezolv, primiti o mare

Răspuns Câştigător
| Kisie a răspuns:

Eu cred ca vrea sa te faca gelos fa si tu acelasi lucru dar cu discretie si observa daca e geloasa daca da te place sper ca te-am ajutat. Funda?

2 răspunsuri:
| ViperyX a răspuns:

Spune-i tot ce simti despre ea... Spune-i tot ce gandesti, Fii tu insati, Crede-ma Funda sunt expert!

| Anonymous2 explică:

- Am incercat sa-i spun tot ce simt dar nu a iesit cum ma asteptam, asta a fost demult.

-O sa incerc sa fac ce ai zis "copiilu nebbun", daca merge - funda+vot.

~ Mai astept raspunsuri.