| Ianisianis33 a întrebat:

Deci am 16ani si am avut o iubita.Ea are 15 ani si e in clasa cu mine. Faza e ca e destul de nebuna.
Vrea neaparat sa faca sex cu mine, desi eu nu vreau ca suntem EFECTIV PREA MICI SI NU E NORMAL LA VARSTA ASTA.Am chemat o de ziua mea pe la mine si dupa ce au plecat toti invitati ea a mai ramas ca a zis ca pleaca mai tarziu, eu m-am dus in camera mea si stateam in pat le telefon apoi a venit si ea si a zis ca sta si ea cu mine. Apoi o vad dintr-o data ca imi baga mana in pantaloni si imi da pantalonii jos(bine va dati seama ca m-am impotrivit si eu ) iar apoi nebuna a pus gura pe pu.a.Imediat am dat o la o parte si i-am zis sa plece si sa nu mai vb vreodata cu mine.Dar ce credeti si-a dat si ea pantalonii jos si a inceput sa se de a pe langa mine.Eu de atunci o ocolesc dar ea tot incearca sa intre in vorba cu mine chiar daca eu ma fac ca nu o aud.
•E oleaca cam ciudat pentru ca normal un baiat ar trebui sa fie obsedat de sex nu o fata.
•Chiar e real ce mi s-a intamplat
Voi ce credeti despre aceasta situatie?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Categoric NU, fiindca risti ca parintii ei sa te bage in puscarie, deoarece sexul cu o minora sub 16 ani, te duce direct in puscarie.
Ma indoiesc ca fata aia iti da pantalonii jos, mai repede cred ca asta este fantezia ta de la anisorii astia.
Cupleaza creierul inainte sa faci ceva, ca risti sa ajungi in puscaria juvenila.

| StoicAnalysis a răspuns:

Din punct de vedere legal, nu prea e ok. Din ce stiu, varsta minima pentru consimtamant in activitatile sexuale este de 16 ani. E ciudata situatia intr-adevar, dar evit-o si aia e, mergi mai departe. Eventual va deveni ok situatia peste un an cand ea va implini acei 16 ani.