| ImmortalQueen a întrebat:

Deci am avut o relatie de doi ani cu un naiat si in mai ne-am despartit, de atunci nu am mai vorbit cu el fiindca ne-am certat, iar acum cateva zile am inceput sa vorbim. Cred ca pentru el nu mai insemn nimic sau nu stiu, dar eu inca tin la el si de fiecare data cand vorbim imi vine sa ii spun ca imi e dor de el, etc. Ce sa fac? sa-i spun adevaru`? Va rog. ajutati-ma :*

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Din vina cui sau ce a stat la baza despărțirii voastre?
Gândește la rece, sentimentele te pot trăda.
Pa, pa.

| Adry05 a răspuns:

Buna!
Este normal ca aproape de despartire inca sa simti astfel de lucruri. Ai putea sa te gandesti la lucrurile care v-au facut sa va despartiti, la defectele lui etc. Cred ca acest lucru te va face sa-l uiti mai usor. Incearca sa rupi legatura cu el pentru o vreme, pentru a-ti fi mai usor sa-l uiti.