| Mllaf a întrebat:

Deci, am dat un test la chimie si n-am stiu sa-l fac asa ca nu l-am dat, l-am ascuns in banca si apoi am dat un test de marire a notei si pe asta l-am dat profei si mi-e fricaaa sa nu-si dea seama ca nu i-am dat testulll, ce ar trebui sa faaacc?

Răspuns Câştigător
| Andreeush a răspuns:

Ar trebui să pui mâna să înveți.

4 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

Ar trebui sa-ti dea parintii o bataie sora cu moartea. din aia sa te c@@i pe tine de frica si durere si pe urma sa vezi ce inveti tu!

| Mllaf explică (pentru ywar):

Mami nu ma bate si tata n-am... sooo

| Katie1356 a răspuns:

Pai sigur isi da seama odata ce le-a strans pe toate si a trecut absentii la inceptul orei. Cand vi le va imparti, o sa observe ca al tau lipseste. Nu e ok ce ai facut, cu totii avem materii mai grele sau la care nu apucam sa invatam, dar trebuie sa inveti sa iti asumi.
Cand vei avea un loc de munca si nu te intelegi cu un client de exemplu ce vei face, te ascunzi sub birou pana la finalul programului?

| Mllaf explică:

Apropo ( asta e pentru alea care au comentat) am luat 10 si acum am 3 de 10, lasa ca stiam eu ce fac atunci