| anonim_4396 a întrebat:

Deci am fost combinata cu un baiat alex inainte sa ma comb cu el imi placea de alt baiat dragos cu care aflasem ca dragos fusese cu alex in echipa de fotbal dupa ce m-am desp de alex nu am mai vb ceva vreme cam vreo 7-8 luni si azi nu stiu cum am dat peste el si am inceput sa ne certam el ma injura etc. a ajuns vb de dragos cre eu acum il plc si din greseala m-am scapat la el si i-am zis ca anul asta voi face excursia cu dragos si el fiind in echipa de fotbal cu dragos a zis ca isi va bate joc de el in cantonament si ca ii spune ca eu il plac, ca alex asta vrea sa se razbune p mine ca m-am despartit eu de el. e cam patetic dar na.si a zis ca dragos sigur va spune ca sunt prea mica dragos(14 ani)alex(14ani)eu(12ani)asa si eu nu prea as vrea sa ii spuna ceva lui dragos sau sa isi bata joc de el chiar mi se pare ca exagereaza. si imi tot spune sa nu ma mai duc in cartier la el, in fine ce as putea face? nu vreau raspunsuri orgolioase cine vrea sa ma ajute multumesc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sfatul meu este sa incerci sa vorbesti cu el si sa incercati sa fiti prieteni, si daca nu reusesti sa il faci sa inteleaga, povesteste-i lui dragos despre amenintarile lui, in felul acesta veti rezolva impreuna problema.

1 răspuns:
| faby_9743 a răspuns:

Mersi mult esti o dulce asa am sa fac:*