| anonim_4396 a întrebat:

Deci..Am fost cu un baiat cam 2 luni, m-am comportat cu el in acel timp de parca am fi fost doar prieteni, eram mai indiferenta cu el, dar tineam la el..Dupa..ne-am despartit..pentru ca el i-a spus une-i prietene ca sunt prea copilaroasa si pentru ca eu nu prea intelegeam ca el chiar nu are timp si credeam ca el ma inseala si chestii de genu, asa ca el a rugat-o pe ea sa-mi spuna ca imi 'da papucii'. Prietena mea, mi-a explicat ca...nu trebuie sa fiu trista, eu atunci credeam ca nu tin atat de mult la el. Prietena mea a vorbit cu el si a spus ca e posibil sa-mi mai dea o sansa, doar ca trebuie sa ii demonstrez, dar nici eu nu stiu... mi-a mai spus ca el tine la mine, dar eu nu sunt sigura de asta..Am iesit cu el afara doar ca prieteni, si mai aveam putin si incepeam sa plang pe acolo, dar nu, m-am abtinut. Chiar nu stiu ce sa fac. Help me, please? vreo idee? o.e

3 răspunsuri:
| 5a a răspuns:

Cati ani aveti? 12-13?

| SuperHeroXD11 a răspuns (pentru 5a):

14 eu si el 17 :/.

| 5a a răspuns (pentru SuperHeroXD11):

V-am intrebat ce varsta aveti pentru ca mi se pare cam aiurea din ce mi-ai povestit, eu nu cred ca o relatie mai in varsta parcurge asa.
Pana la urma nu inteleg de ce si ce rost are prietena voastra care se baga in relatia voasta, e un fel de posta, merge la altu merge la celalalt si pana la urma ea stie tot ce se intampla.
Ma rog. da nu mi se pare normal, ar trebui sa fiti doar voi 2, numai voi 2 sa va rezolvati problemele indiferent ca sunt bune sau rele.