| LaLapatrat a întrebat:

Deci, am fost cu un tip de mai multe ori si eu i-am dat papucii de fiecare data, dar de o luna imi era gandul numai la el...
L-am pus sa ma scoata de la ignore si am vorbit cu el. si mi-a spus ca inca ma mai iubeste dar ca nu poate sa ma ierte.
Apoi am vorbit inca o samptamana, dar el are prietena de 1 an si ceva dar au fost despartiti 3 luni timp in care am stat tot eu cu el...
Totul frumos, ne-am impacat ne intalneam, fara sa-l cred pe cel mai bum prieten al lui ca vrea sa-mi faca acelasi lucru pe care il facusem eu.
Pana intr-o seara am intrat pe mess si am vorbit cu fosta lui prietena, bine asa credeam eu caci ei erau impreuna. i-am dat papuci, si apoi din nou ne-am impacat o zi, dupa care el mi-a dat mie papuci.(era la ignore ) azi l-am scos de la ignore. bine bausem putin.
si am vorbit cu el si mi-a zis : te iubesc bine am inceput sa rad, pentru ca vreau sa-i arat indiferenta dar ce pot sa fac.
Ajutati-ma tine sau nu la mine?

Răspuns Câştigător
| ANUSKA_7389 a răspuns:

Nu draga eu cred ca el la tine nu tine pur si simplu a ramas fara o jumatate a sa si de asta ti-a zis aceste cuvinte un om care te iubeste nu iti face asemenea lucruri sau sa te minta in primul rind tu meriti mai mult asa cred eu deci capul sus si mergi inainte

1 răspuns:
| ѕнaмaη a răspuns:

Conteaza ce crede inima ta, nu ce credem noi