| Mihai_2780 a întrebat:

Deci am nevoie de ajutor sunt disperat!

sunt cu o tipa de 4 luni si ceva! si n'eam certat rau de tot! si ea a decis sa ne despartim! spunandu'mi mai bine acum decat mai tarziu sa regrtam si mai mult! Eu tin foarte foarte mult la ea! M'am atasat mai repede de cat credeam! Si ea tine la mine foarte mult si chiar ma iubeste! Mi'a demonstart asta!

Spuneti'mi ce sa fac ca sa pot fi din nou cu ea!

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| miranda a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa vorbesti cu ea, sa o inviti la un suc si sa discutati linistiti. Spune-i ca e importanta pentru tine, ca intr-adevar tii foarte mult la ea si ca nu vrei sa se strice o relatie care totusi a tinut ceva. Daca a fost vina ta, cere-ti scuze. Daca nu e de acord, nu renunta. Mai insista. Sun-o, trimite-i mesaje, vorbeste cu ea pe mess. Daca intr-adevar te iubeste, se va impaca cu tine. Mult succes!

3 răspunsuri:
| Mihai_2780 explică:

I-am spus ca am gresit ca imi pare nespus de rau! sa mai dam o sansa relatiei noastre! dar imi spune ca daca ne impacam nu va mai fi ca la inceput! nu stiu ce sa mai fac! sunt pur si simplu disperat! Toata lumea imi spune sa o las ca nu e bine ce fac ca am pus prea mult suflet in relatia asta! Da tot ce stiu eu fac!

Alte pareri sad

| Tops a răspuns:

devil Aminteste-i ce relatie frumoasa aveati si spune-i ca viata-i cu bune si rele, viata-i o provocare pentru totitongue...

| Mihai_2780 explică:

Va multumesc mult pentru sfaturi! am vorbit cu tipa si am fost de comun acord sa o lasam asa cum a picat! fiecare pe drumul luioh go on