| AnaMariii a întrebat:

Deci am o groaza de nervi. Mama mea e plecata mai mereu la servici si tatal meu daca nu sta fara sex o luna cel mult zici ca moare. Intr-o seara a trezit-o ca sa o f**a. Ea țâțâia ca na ce sa faca ...ca sa nu se certe cu el. Si o fac cu usa deschisa si se aud zgomote ciudate..eu ma simt foarte foarte jenata, si nu e prima oara. Offf. Ce sa fac? Imi e rusine sa le spun in fata " bai oameni buni faceti-o cu usa inchisa macar in pana mea " imi cer scuze dar chiar imi fac mii de nervi. Mai ales tata!

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

O varianta ar fi sa mergi si tu la baie, sau in bucatarie dupa un pahar cu apa, dar sa te asiguri ca faci suficient zgomot cat sa auda asta, asa data urmatoare o vor face pe silent si probabil cu usa inchisa, de frica sa nu-i descoperi in actiune.

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ai putea sa-i spui mamei ca ii auzi cand au sex cu usa deschisa, in felul asta ar putea ca pe viitor, macar sa inchisa usa.

| corbulalbrosu a răspuns:

In momentul in care deduci ca sunt pe "val" ridica-te din pat, aprinde lumina din camera ta sau fa suficient zgomot incat sa-si dea seama ca esti treaza si mergi prin casa pana la baie/bucatarie. Te asigur ca dupa 2-3 astfel de "avertismente" tatal tau inainte de a trece la "actiune" se va asigura chiar el personal prin a verifica daca si cat de bine este inchisa usa, pentru a beneficia de un sex nederanjat, nederanjant laughing si.....reconfortant. big grin

| AnaMariii explică (pentru corbulalbrosu):

Stia ca sunt treaza sad

| corbulalbrosu a răspuns (pentru AnaMariii):

Intr-o astfel de situatie modul lui de a actiona/proceda devine cu atat mai "dubios" si de neinteles daca intr-adevar el a lasat usa camerei deschisa intentionat. Deoarece se poate considera sau presupune ca era in mod sigur convins ca vei auzi ceea ce se intampla in dormitorul lor s-ar putea sa o faca intentionat, insa este cu totul anormal ca un parinte sa se comportament in acest mod in prezenta "efectiva" a fiicei sale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-le ce ai vazut

| GreenVoid a răspuns:

Bagi castile.

| Andrew20v a răspuns:

Am o intrebare care chiar nu e din batjocura: Acum cati ani? Si de cand fac ei asta?

| Thea_Bursucanu_1995 a răspuns:

BĂ vorbește cu mama ta sau nu știu, încearca sa închizi tu ușa silențios
Daca chiar nu merge frate dăți muzica la maximum și na încerca sa adormi...
Sper că te-am ajutat! :3