| dulceata_2314 a întrebat:

Deci...am o prietena ea il iubeste pe varul meu eu vreau sa fie impreuna dar varul meu nu o baga in seama fata a intrat la regim e foarte frumoasa se imbraka mai misto isi intinde parul cu placa sa fie mai frumoasa pentru el nu stiu cum sa o ajut ca varmiu sa o placa ajutati-ma TPU dau funda

1 răspuns:
| Basketball23 a răspuns:

Dulceata asta depinde doar de el deci nu conteaza pentru unii baieti doar cum arati conteaza si caracterul. Intreaba-l daca ceva nu e in regula cu ea si daca nu vrea sa fie impreuna macar sa o bage in seama si sa fie prieteni. Poate are alte gusturi oricum fata sa nu fie snoaba si sa se dea pe langa el ea sa fie mereu aranjata si sa fie putin indiferenta fata de el sa incerce sa il angajeze in conversatii si poate ca va merge sa ii zambeasca mult sa se uite in ochii lui ...asta merge in totdeauna cel putin la mine a mers. fundita?
:*:*:X:X:X