| Adry4N a întrebat:

Deci. Am o problema cu cosurile. Nu am multe, multe, multe! Doar cateva! Dupa ce mi le tratez, imi trec, iar dupa cateva zile apar altele. Mai mult, eu am puncte rosii ramase, cum naiba scap si de astea?

P. S: Numai sunt virgin!

Răspuns Câştigător
| thalyslly a răspuns:

Pai trebuie tratata nu doar cauza externa! si alimentatia joaca un rol important.prajelile semintele, chipsurile si bauturile acidulate favorizeaza aparitia cosurilor.incearca o masca cu argila ( o gasesti la plafar, i e detul de ieftina) dupa parerea mea e ea mai buna pentru cosuri. funda?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la un medic, se pare ca ai facut rost de o ciuperca dar el este in masura sa te ajute.Numai bine.

| Adry4N explică (pentru anonim_4396):

Multumesc de raspuns!