| JusTMeEmmY a întrebat:

Deci am o problema la pc, nu vrea sa se deschida deskopu si ma enerveaza.
In primul randd mi-a aparut ecranu ala albastru(scria acolo daca e prima data da un restart si atat am citit ca s-a restartat calculatoru), toate bune si frumoase pana ajunge la Boot from CD/DVD si se blocheaza si ma scoate din sarite am umblat si in bios habar n-am ce sa ii mai fac sad angryangry va rog puteti sa ma ajutati?(calc meu e pe XP)

2 răspunsuri:
| JusTMeEmmY explică:

Am uitat sa zic ca e alt calc acesta merge bine big grin

| express11 a răspuns:

Drivere de instalare ai?