| anonim_4396 a întrebat:

Deci am o problema mare..nu stiu ce sa fac.Toata lumea ma cheama afara si ma sunalaughingnu vreau sa-i ranesc si sa le spun ca vreau sa ma lase in pace. Aveti altceva?

4 răspunsuri:
| MrsDraguttza a răspuns:

Pai de ce ai vrea sa te lase in pace?
Si eu patesc asa
Si nici eu nu vreau
Pur si simplu mie imi place sa stau singura, la net, sau cu o carte buna, fff rar ies si eu
Tu doar spune-le bine?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca vrei sa stai in casa 10 zile poti sa le zici ca ai rubeola. big grin
Of, calculatorul asta laughing

| Iuliana2018 a răspuns:

Spune-le ca acum ai treaba si dupa ce o termini se va face prea tarziu ca sa mai iesi sau spune-le ca esti plecata

| XDeiutzaX a răspuns (pentru Iuliana2018):

Cum sa le spun ca-s plecata? Daca ma vad in casa?