| CowboyxD a întrebat:

Deci am observat ca de in noimbrie nu prea am crescut. Implinesc 16 ani peste 3 luni si ma tem ca sa nu ma fi oprit din crestere.As vrea sa am macar 1.86m. Spuneti as putea sa ma fi oprit din crestere?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie sa iti faci griji pentru asta.
normal oamenii se dezvolta pana la varsta de 20-23 de ani. deci ai timp sa cresti :*.
daca vrei sa cresti mai repede. du-te la innot.

| floryinna a răspuns:

Nu stiu e posibil deoarece la mine si eu am crescut pana la 14 ani si apoi nu am mai crescut sad

| CowboyxD explică (pentru floryinna):

Tu esti fata eu sunt baiat baietii cresc pina la 20 de ani si nu stiu...

| floryinna a răspuns (pentru CowboyxD):

Poate nu stiu depinde de caracter!