| xAnnne a întrebat:

Deci. Am picioarele subtiri asa ca m-am pus serios pe mancat dar in acelasi timp fac si exercitii pentru picioare. Eu vreau sa ma ingras dar totusi vreau sa se vada frumos si vreau un efect cat mai rapid. Ce imi recomandati sa mai fac sau nu exercitiile pentru picioare? [Poate imi mai puteti da si alte sfaturi ] dau fundita :*

2 răspunsuri:
| RedPorcelain a răspuns:

Exercitiile pentru picioare ajuta la dezvoltarea muschiilor. Oricum, daca vrei sa arati frumos si sa ai un corp bine modelat, fa exercitii in continuare(si nu numai de picioare) si stabilesteti o dieta corespunzatoare, dar nu una stricta, evident!

| angelsanddemons a răspuns:

E bine sa faci sport nu renunta la asta dar, incearca sa mananci mai mut si sa faci mai putin sport. Daca nu te ingasi mananca mai multe dulciuri(nu e asa sanatos). sper ca te-am ajutat pup :*