| amaliaamely a întrebat:

Deci....am si eu o nelamurirehappyhappydeci am o verisoara si mo palcut de un baiat si surpriza la baiatu ila ii place de varamea.
Mna bine trec peste si imi place de alt bait...si surpriza la baitu il ii palce de prietena mea cea mai buna
cum se face asta ca is foarte sigura ca nu este coincidenta ca asta so intamplat de vreo 5-6 ori...
FUNDA:X:X:X

Răspuns Câştigător
| 97gaby a răspuns:

Pei in primul rand trebuie sa recunoshti ca e putin haioasa situatia...hee hee.in al doilea rand poate ca ar fi mai bine ca atunci cand iti place de un baiat sa faci cunoshtinta cu el singura(fara altcineava, decat voi doi).de acolo depinde doar de destin...shi stiu ca suna ciudat dar daca ti s-a intamplat asta de 5-6 ori inseamna ca poate nu e momentul potrivit sa ai un iubit. poate ca te eshteapta cv mai bun decat baietii din spatele blocului sau d la scoala.dar poate foarte bine sa fie si pura coincidentahappydepinde de cum gandestibig grin eu zic sa nu vezi partea urata si sa vezi partea frumoasa: tiai ajutat verishoara si prietena cea mai buna sashi gaseasca prietenibig grinhappy. sunt sigura ca si u veai gasi pe cinevawinking

1 răspuns:
| Cenumevreitu a răspuns:

Poate prietenii sau hotarat sa iti joace o farsa, sau desi pare incredibil poate chiar e pe bunehappy