| 1Q a întrebat:

Deci am un coleg care as dori sa fie tovarasul meu,cum am putea deveni prieteni,adica nu pot sa il invit asa undeva, cum ar trebui sa procedez fara sa par homo

2 răspunsuri:
| Mihaelablabla a răspuns:

"Bai, vrei sa mergem la biliard? Ii chemam si pe x, y"
"Bai, vrei sa vii la mine sa jucam FIFA?"
Asta in cazul in care sunteti mai multi in clasa, poti incerca si asa.
Oricum, stai linistit, nu pari homo laughing

| Jaegerjaquezz a răspuns:

Propabil il cunosti deja, si ii cunosti si numele, incearca sa intri in discutie cu el, cu "salut, ce mai faci? iti plac jocurile, sau chesti din astea mai micute, si dupa 2-3 zile spune-i sa mergeti impreuna la un joc care va sincronizati gen fotbal, biliard, tenis, sau alte activitati, o seara de club, un suc, ceva ce aveti in comun si normal in atragi ca si prieten, nu ai de ce sa pari "homo" ca vrei sa iti faci un prieten,

salutare