| denisa_4503 a întrebat:

Deci as dori un sfat util:-Am parul cret nu foarte dar sa zicem cret nu il mai suport si il vreau intins parul de o marime medie si mama nu imi da voie cu placa am dar nu imi da voie sa o folesesc am cautat-o prin toata casa si no gasesc o folosesc foarte, foarte rar ziceti-mi o metoda prin care sa imi intind parul fara placa! Va Rog dau fund!

3 răspunsuri:
| PTL a răspuns:

Nu ti'l poti face drept, pentru ca tu ai parul cret din nastere, multe fete vor sa ai parul cret dar nu pot pentru ca il au drep, nu este nici o solutie, daca iti dai cu placa peste 15 min iar il ai cret. :*

| Alexu24 a răspuns:

Nu cred ca ai cum... poate doar daca te razi in cap...

| denisa_4503 explică:

Am zis un sfat util nu unul prostesc ca si al tau, daca nu stiai atunci puteai sa te abtii!