| NAdrian a întrebat:

Deci asta e bataie de joc, va rog sa va uitati la nicutz20 care cu 6 funde e top 273, are 819 raspunsuri si aproape toate is cu zuum+php+un numar

cu ce ajuta el oamenii?

5 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună. O să fie suspendat dacă majoritatea răspunsurilor lui sunt irelevante sau spamuri. O zi bună!

pa, pa.

| RoRoxana a răspuns:

@GiK, nu numai pe NOVaIMIK il deranjeaza si pe mine si cred ca si pe alti utilizatori ii deranjeaza pentru ca altii se chinuie cat mai mult sa ajute si sa dea sfaturi folositoare si tot nu ajung la top 273, iar altul care trimite un link cu o tampenie din aceasta ajunge. Tie ti se pare corect? Ok, am inteles, asta e stilul lui, dar sa caute un blog, un forum sau sa trimita mass-uri, nu sa ajunga in top pe nedrept.

| RoRoxana a răspuns:

Aaa da...Pentru mine stupid=0!

| Biencush a răspuns:

E chiar culmea

| Owakey a răspuns:

Bună!

Nu înţeleg care este problema ta, dacă ăsta este stilul lui, ce ai cu el?
Nu poate fi Expert TPU, dar în rest...

Baftă!