| SzaboAntoni a întrebat:

Deci, azi in ora de sport am avut niste exercitii de facut ca sa primim nota, 30 flotari, 30 abdomene, 30 de sarituri peste "gard" si inca 30 de extensii, dar prima oara i-au luat pe baieti in ordine alfabetica, ca apoi sa putem iesi afara sa jucam football, eu fiind ultimul baiat am ramas cu un coleg sa ma tina de picioare pentru abdomene si extensii, le extensii o colega le-a soptit celorlalte 2 de langa ea "Ce fund fain are Tony!", in secunda urmatoare m-am uitat la ele si am zis "Cee?" fiind uimit, una dintre ele zambea, iar cealalta facea chestia aia cu muscatul unghiei, stiti voi, chestia aia pe care o fac fetele, dupa asta, fata care a facut afirmatia a spus: "Ce? crezi ca numa' voi va uitati" am inceput toti 5 sa radem (cele 3 fete, eu si colegul care ma ajuta cu exercitiile)
mie mi se pare foarte ciudat, cele 3 fete sunt dragute si destepte, de ce s-ar uita la cineva ca mine, voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| HazelEyes77 a răspuns:

De ce te miri? Poate ca fetele alea chiar au ce admira. Ia o ca pe un compliment.