| name10 a întrebat:

Deci.Buna.sunt o adolescenta de 16 ani.Acum aproximativ 2 saptamani am cunoscut avut ocazia sa ma cunosc mai bine cu un baiat din orasul meu. Tipul acesta este mai mare ca mine,(are 20 de ani), e genul de "baiat cu bani"( cu toate ca nu se comporta asa), e mai "golan" el, iubeste rapp-ul, si majoritatea il considera un "drogat" pentru toate escapadele lui de pana acum, dar cu toate astea ii place foarte mult de mine si vrea sa fim impreuna.Momentan este plecat de cateva zile din tara si-mi e foarte dor de el...sa vb, sa-l vadsadMi-e chiar imi place asa pentru ca se comporta super bine cu mine...
Dar voi ce sfat imi dati?
sa fiu sau nu cu el?

7 răspunsuri:
| gynutza_5762 a răspuns:

Daca va placeti reciproc da.

app. varsta nu cont. cunosc o fata de aceeasi varsta cu tine care are un boyfriend mai mare ca ea cu 6 ani. bafta thumbs up

| Lysm a răspuns:

Varsta nu a fost niciodata un impediment atata timp cat nu e prea mare diferenta, desi.sunt si exceptii.eu te'as sfatui sa incerci sa afli mai multe despre el si sa il cunosti un pic mai bine. Poate drogat nu este, dar un mic adevar exista, iar daca el e asa cum l'ai descris ai putea incerca, dar sa nu te implici prea mult, cel putin pentru inceput.sa ne tii la curentbig grin succes!

| ღ {кαтαℓуηα} ♥ a răspuns:

Incearca nu? incercarea moarte nare si daca te va dezamagi! asta e mergi inainte dar daca te merita...

| diamantultau a răspuns:

Poti fi cu el daca il placi si crezi ca te merita! varsta nu conteaza, apropo! mama mea e mai mica decat tata cu 6 ani!

| scamă a răspuns:

Ai putea incerca.happy dar ai grija big hug bafta sa-mi zici ce ai facut:*

| carlamiss54 a răspuns:

Nu.esti prea mica pentru. el.

| name10 explică:

Ehehappy multumesc.Momentan inca nu s-a mai intamplat nimic.Se va intoarce maine in tara si d-abia astept sa-l vad. day dreaming