| MaDu222 a întrebat:

Deci cand sunt cu fetele din clasa si vb ele despre mine ma inrosesc... dar asta se intampla numai cu fetele din clasa. cu fetele din cartier sau cu altele nu am nici o problema. ce sa fac sa nu ma mai inrosesc? funda
aaaa sunt cls a8abig grin

2 răspunsuri:
| Static a răspuns:

Inseamna ca esti timid, cu fetele din cartier te-ai obisnuit, de acea nu rosesti, insa cu colegele tale trebuie sa fi mai apropiat, sa discuti cu ele, sa intri in jocurile lor etc. Am si eu in clasa un coleg foarte timid, si daca o fata vrea sa il imbratiseze fuge ca dracu de tamaie laughing. Saracutzu... deeci fi barbat! :p fundita? app, colegu meu e tot in clasa a 8-awinking

| Twp3w a răspuns:

Cred ca iti este rusine de ele pentru ca ele te cunosc prea bine de 8 ani de zile... Zilnic te vad si te cunosc foarte bine! Nu trebuie sa-ti fie rusine de persoana ta adevarata... Tu esti insuti nu altcineva fi mai tupeu ca esti baiat smug