| TiaraChiara a întrebat:

Deci care este facebook-ul adevarat al lui Cagatay ulusoy adica Emir Sarrafoglu din Feriha? Va rog, dau funda. Facebook adevarat.

10 răspunsuri:
| MiyakoSaki a răspuns:

Nu stiu care este.dar este sexy rau de tot....Cand afla ca Feriha este saraca? Mai bine spus..afla? big grin

| Clirty a răspuns:

Acesta este. Acela cu un milion si ceva de like-uri este un fan-page. Acesta este adevaratul cont de facebook, confirmat si de site-ul lui official. -> https://www.facebook.com/cagatayulusoyofficial?fref=ts

| Barbu_Bianca_1990 a răspuns:

Barbubianca212@yahoo.com

| Cr_Ioana_2002 a răspuns:

Vreauu sa il cunosccc laughing

| Mihaela_Mitroi_1981 a răspuns:

Buna,stie cineva unde pot urmari episoadele DIN Yaman, de la 60, pe you tube SUNT pana la ep.60, restul unde le POT gasi? multumesc