| VulpeaDinUmbra a întrebat:

Deci, chiar e adevarat ca daca speli penisul cu apa rece si atat adica fara sa il speli si cu apa calda doar rece il speli degeaba? Sau e ok si doar asa cu apa rece sa il speli ca te ajuta? Numai sa nu il speli mereu numai cu apa rece ca asa nu te ajuta? Sau cum e de fapt?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De-aia ai cosuri pe penis, pentru ca te speli cu apa rece.
Cand ai sa inveti sa te speli?

suntserios
| suntserios a răspuns:

De vreo 2 ani pui întrebarea asta. In nu ai învățat să te speli la puta?

| Madaxo97 a răspuns:

Important e să te speli, nu mai contează cu apă rece sau caldă.

| VulpeaDinUmbra explică (pentru Madaxo97):

Deci nu e asa ca cu apa rece nu se spala cum trebuie penisul?

| Madaxo97 a răspuns (pentru VulpeaDinUmbra):

E adevărat că cu apa caldă se elimină bacteriile mai bine, dar merge și cu apă rece și sapun de exemplu, sunt oameni care fac numai dușuri reci, asta nu înseamnă că nu sunt curați. Sapunul și apa contează, caldă sau rece. Important e să ne spălăm.

| VulpeaDinUmbra explică (pentru Madaxo97):

Si atunci si daca nu m as spala niciodata cu apa calda tot ar fi ok? Numai capul nu e ok sa fie spalat cu apa rece? Adica e bine dar numai la sfarsit, la inceput il speli cu apa calda, nu? Si nici la sfarsit cand il clatesti de sampon sa nu fie prea rece apa