| anonim_4396 a întrebat:

Deci.chiar nu stiu ce sa mai fac sad Sunt cu un baiat de aproape 2 saptamani dar ne placem de 2-3 luni. El a facut ceva si maicasa a aflat, si a crezut ca eu st de vina, apoi a inteles ca nu e adevarat in fine.De cand s-a certat cu maicasa pentru asta, i-a sters fb-ul.tot adica pe net nu vorbim straight face Doar pe telefon si la scoala si nici nu mai iese afara-.- Deci doar la scoala il vad! Si acum maicasa vrea sa-l duca la alta scoala. :O Spune ca scoala asta nu e buna pentru el etc. A fost la o scoala si a intrebat daca se poate schimba scoala la sfarsit de semestru acum, si au spus ca nu se poate pentru ca anul deja a inceput! Problema este ca tatal lui este bun prieten cu directorul scolii si s-ar putea sa-l convinga! El nu vrea sa plece de la scoala asta, si va dati seama ca nici eu. sad Stiu ca nu pot face nimic, nici chiar daca postez intrebarea asta straight face Vreau doar niste sfaturi, ce parere aveti? Se poate schimba scoala la jumate de an aproape?: Peste 4 zile voi afla daca va pleca si simt ca nu mai am rabdare! >.< sad Daca ati fi in locul meu ce ati face?(tinand cont ca scoala este mai departe)

3 răspunsuri:
| xKaяikatuяix a răspuns:

Vaii sad. Imi paree rau pentru tinee si prietenul tauu sad.
Da, e pozibul pentru ca si un baiat din clasa mea de care mi-o placut foartee mult s-a mutat in alt oras si la alta scoala crying. A plecat acum 3 saptamani crying.
Eu m-as despartii de el pentru 2, 3 saptamani ca sa vada mama sa ca nu mai e nimic intre noi, si dupa aceea mas cupla din nou cu el si as fii mai atenta unde ma intalnesc cu el si la cine ii spunwinking!
Sperr ca te-am ajutatt >:d

| Mysteriouss a răspuns:

Parca ar fi o poveste doar ca este adevarat! UIte ar trebui sa nu lasati parinti sa va desparta daca va placeti k adevarat, dar sunt multe intrebarii care trebuie sa ti le pui nu cred ca maicasa din cauza k scoala e proasta vrea sa il mute poate nu te place (asta cred ca sigur) si din pacate sa iti pun k daca ai pile te poti muta la o alta scoala la inceput de semestru sau de trimestru. Si apropo cand parintii se baga in viata noastra personala e foarte greu sa ii scoti de acolo!

| Antonia981 a răspuns (pentru Mysteriouss):

Adevarul este ca nu prea ma are la inima maicasa...Dar daca e, nu e vorba NUMAI de mine ci si de prietenii lui.Ea este de parere ca din vina mea SAU a prietenilor lui s-a intamplat ce s-a intamplat si vrea sa-l ia din mediul ala sa-ti spun asa.sa-si faca alti prieteni etc.tongue Daca nu s-ar fi intamplat ce s-a intamplat acum ar fi fost totul bine dar asa a fost sa fie straight face. Acum doar sper sa nu plece