| anonim_4396 a întrebat:

Deci...cu cateva saptamani inainte de inceperea scolii, am inceput sa vorbesc cu ea pe mess.De atunci nu am prea vorbit, numai ocazional(de mentionat ca nu ne-am intalnit decat dupa 2 saptamani de la inceperea scolii, cu toate ca suntem la acelasi liceu,). Si astazi(tot pe mess), m-a invitat la ziua ei, peste catva timp.Credeti ca ma place?

Răspuns Câştigător
| ing. a răspuns:

Nu prea ai cum sa iti dai seama daca te place, din simplul fapt ca te-a invitat la ziua ei. Du-te si vezi cum se comporta cu tine:adica, daca te baga mult in seama, iti zambeste. Tu incearca sa fii cat mai dragut cu ea:i-ai un cadou frumos si un buchet de flori. Spune-i ca o placi si intreab-o daca vrea sa fie prietena ta.
Petrecere frumoasa si succes cu fatalove struck.

2 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Probabil. Mergi la ziua ei si vorbeste cu ea mai mult. Daca iti place de ea incearca sa o cuceresti si sa-i propui sa fiti prieteni. Succes si distractie placuta!

| antonius74 a răspuns:

Nu inteleg de ce e un semn faptul ca te-a invitat la ziua ei? Si eu invit fete la ziua mea, dar asta nu inseamna ca le plac, inseamna ca sunt politicos si ca le consider persoane de incredere. Tu o placi? Daca da, spune-i si cere-i sa-ti fie prietena...