| gabigabi a întrebat:

Deci.cum poti sa "te razbuni" pe un baiat pentru ca te-a facut sa suferi?

Răspuns Câştigător
| irinnnnnaaaaaa a răspuns:

Sa il ignori.asta ar fi singura solutie.atunci el o sa isi dea seama ca a gresti fata de tine, si o sa vina sa isi cera iertare. Fundabatting eyelashes?

8 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

De ce sa te razbuni? Ca sa-i arati cat de important e? Nu mai bine stai locului? Nu are rost sa-i mai dai satisfactia asta.

| yulya37 a răspuns:

Fa ceva neasteptat! de exemplu pune-i un gandac in capsi o sa isi faca treaba! asta e sugestia mea :d

| Foca a răspuns:

Buna Gabi. O sa iti zic ceva de care cred ca sti, razbunarea e arma porstului. Eu zic sa fi desteapta si lasa-l in pace ca va avea Bunul Dumnezeu grija de el.
Succes.
Ciaowinking

| Abc_1759 a răspuns:

Indiferenţa doare cel mai mult, să ţii minte asta.winking

| Liniuta a răspuns:

Hmm,daca ti sa faci asta fa-l gelos,arata-i ca poti sa traiesti fara el, ingnora-l, fa chestii care nu le faceai cu el.
Have funn

| Alex0194 a răspuns:

O vorba din popor spune ca razbunarea e arma prostului... asa ca stai calma ca timpul va rezolva situatia si va suferi si el cum ai suferit si tu

| roxyroxy_1309 a răspuns:

Cu indiferenta.

| liduta a răspuns:

Cred ca nu e nevoie sa te razbuni.va trece o perioada de timp pina cind si singura iti vei da seama ca nu merita investitia asta.nu intreprinde nimic atita timp cit inca suferi.fii inteleapta.bafta