| Casica a întrebat:

Deci.cum sa fac un baiat sa ma placa?

Răspuns Câştigător
| AnnY98 a răspuns:

In primul rand fi tu insuti. Naturala. Stii, fiecare persoana e unica, in felul ei si atunci cand copiezi pe altii si incerci din toate puterile sa fii "cool" nu mai esti chiar unic. Dar atunci cand esti tu insuti, cu calitatile, defectele, vorbele, zambetul, gesturile tale, o sa fii unica, speciala, ceva ce un baiat nu vede chiar in fiecare zi. Si asta o sa il atraga, pentru ca tu, asa cum esti, esti mai interesanta, mai draguta, si mai simpatica, decat celelalte fete trase la indigo.
Apoi, incearca sa ai incredere in tine. Sa te simti tu bine cu tine, in pielea ta. Atunci o sa emani incredere si putere si asta chiar atrage, o sa te faca sa pari, pe langa o persoana atragatoare, una care are cu adevarat ceva de aratat dincolo de aparente.
Sper ca te va ajuta ce ti'am scrii mai sus.

3 răspunsuri:
| ionut1369 a răspuns:

Daca te place te place pur si simplu.parerea unui baiatbig grin

| madalinapopescu a răspuns:

Deci:
1.Trebuie sa faci impresie buna
2.sa te imbraci pe placul lui
3.sa fi tu insati
4.sa vb.cu el

| HD_9182 a răspuns:

Cum?
in primul rand alegi unul care sa iti placa cu adevarat.
dupa te interesezi daca are preitena
intereseaza-te ce fel de baiat este
afla ce ii place lui si incearca sa vorbesti despre lucrurile care ii palc lui
vorbeste cu el
petrece timp cu el
asa poti sa ii arati ca ai interes pentru el si poti trezi un ''sentiment'' de dragoste intre tie si el.
bafta.