| Walker_Cristina_2000 a întrebat:

Deci =]]] cum sa ma despart de iubitul meu? fara sa sufere sau ceva? adica, el imi da mesaj odata pe saptamana, si asta ma deranjaza destul de mult

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Dacas iti scrie atat de rar probabil nici nu-i pasa de tine asa ca desparte-te normal.
Nu ai cum sa te desparti de cineva fara sa-l faci sa sufere, pur si simplu incearca sa fii cat mai draguta.

| Violleta2022 a răspuns:

Voi va iubiti prin corespondenta?

| OldSoul a răspuns:

Pai daca iti da mesaj odata pe saptama e clar ca intre voi nu e nimic semnificativ, deci cu sau fara despartire e clar ca nu o sa sufere, nu are de ce.
Acum din punctul meu de vedere deja sunteti ca si despartiti, dar nah, asta e doar opinia mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunteti cam despartiti deja.