| iuliana_5601 a întrebat:

Deci... cum v-am zis ciclul mi-a venit pe 29 prima oara. si suntem pe 1 ianuarie si inca nu mi s-a terminat.sad... nu ma doare burta si nu am nk. doar ca mi se pare ca imi vine prea mult. nu stiu.sad. oare cat ma mai tine?sad

3 răspunsuri:
| NewSummer2013 a răspuns:

Nu-i nimic daca iti vine prea mult. "Cantitatea" difera de la o persoana la alta. happy Unii au mai putin, la altii le curge mai mult, etc happy
Zici ca ti-a venit pe 29, iar acum e 1, ...pai sa vedem or trecut 4 zile cred.

In mod normal dureaza de la 3 la 7 zile happy
Mai ai de asteptat. Oricum nu poate dura mai mult de 7 zile! happy
Stai linistita. happy

bun. acum daca in mod normal la tine dura 3-4 zile si acum dureaza mai mult, poate fii din mai multe cauze. Poate fii de la frig, poate fii si din cauza daca esti racita, etc happy

In concluzie : STAI LINISTITA! E absolut normal!

| Roses4us a răspuns:

Poate tine si o saptamana. nu conteaza e imp sa vina regulat si nu te speria prima oara chiar nu simti nici o durere si nu ai nici o treaba. exact asa mi s-a intamplat si miewinking nu iti face griji

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la doctor