| iri_4602 a întrebat:

Deci.cunosc un tip de mai mult timp de fapt de cand eram eu mica suntem din acelasi oras in fine.se stiu si familiile noastre. tipu are 19 ani eu 14. el are prietena de vreo 2 ani. tipa are 16 anistraight face si el se cam da la mine ma suna tot vrea sa ne intalnim. mie imi place putin de el.deci ce sa cred?straight face
fundabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| CataVegas a răspuns:

Daca il cunosti si ai incredere in el nu stiu ce sa zic fa ceti spune inimawinkingbft si mult noroc!

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Ca are prietena si nu ai de ce sa iti bagi nasul intr-o relatie de doi ani.Nu vrei sa iti constuiesti relatia pe ruinile unei alteia pe care ai daramat-o tu, nu? De aia amantele nu sunt multumite nici macar cand il au pe el langa ele. Vor mereu mai mult

| kidddo14 a răspuns:

La 19 ani baietii deja se uita dupa atceva...nu se mai uita la fetele timide, sau mai mici ca ei, dar depinde si de baiat... dar daca e cu fata aia de 2 ani si nu ti-a spus nimic de vreo posibila relatie nu cred ca are sentimente pentru tine.Depinde si despre ce vrobiti cand va intalniti.

| Peto a răspuns:

Are prietena de 2 ani si vrea sa se intalneasca cu tine. e clar ca doar poate vreau sa se distreze cu tine/ parerea mea ii sa nu ii dai atentie. mai ales ca zici ca umbla cu fata aia de 2 ani /:*