| anonim_4396 a întrebat:

Deci..de 2 luni m-am despartit de fostul'(motiv:ia proteine si este foarte nervos, nu vrea sa ma enervez sau sa imi strice ziualaughing...nu prea cred:Faza ii ca eu inca mai tin la el :-

12 răspunsuri:
| HeartBeat_5869 a răspuns:

Salut!
Posibil să existe alt motiv dar să nu vrea să ţi-l spuna sau asta e "cea mai bună" scuză pe care a găsit-o.Depinde şi cum a mers relaţia înainte să vă despărţiţi, poate al a vrut ceva, tu nu ai vrut şi lista poate continua.
Incearcă totuşi să vorbeşti deschis cu el, mai ales dacă incă ţii la respectivul.
Baftă!

| Cosmin86 a răspuns:

Proteinele nu au cum sa te faca nervos, alea se gasesc si in mancare.

Sigur ia proteine si nu altceva?

| Brâncuşi a răspuns:

Bună seara Roxana, ştiu sentimentul dar totuşi nu poţi renunţa la el dintr-o prostie, se poate schimba spune-i ce nu-ţi convine şi că nu mai poţi continua aşa eşti prea supărăcioasă haide iartă-l.
O seară bună!

| Roxanna197a a răspuns (pentru Brâncuşi):

Nu eu m-am suparat pe el...ci el s-a suparat pe el ca ma face pe mine nefericita big grin

| thefighter1 a răspuns:

E harneala aia cu proteinele

| Roxanna197a a răspuns (pentru thefighter1):

Asa cred si eu sigh

| thefighter1 a răspuns (pentru Roxanna197a):

Uita-l, nu fi fraiera

| Roxanna197a a răspuns (pentru thefighter1):

Sper laughing

| PandaaKid a răspuns:

Vorbiti, incercati sa ajungeti la un compromis. Sunt sigura ca si el tine la tine si daca ii vei explica ca nu iti place ceea ce face va inceta. happy

| Roxanna197a a răspuns (pentru PandaaKid):

Eu sunt destul de orgolioasa si nu vreau sa fiu eu cea care umbla dupa el...totusi el mi-a dat papucii si daca eu as insista sa ne impacam as pica de proasta happy

| PandaaKid a răspuns (pentru Roxanna197a):

Inteleg sentimentul si eu sunt orgolioasa dar incearca sa il faci pe EL sa isi ceara scuze sau sa il faci un pic gelos. daca il faci gelos isi va cere scuze iti spun eu laughing rolling on the floor