| Roxanna197a a întrebat:

Deci..de 2 luni m-am despartit de fostul'(motiv:ia proteine si este foarte nervos, nu vrea sa ma enervez sau sa imi strice ziua...nu prea cred:Faza ii ca eu inca mai tin la el :-( Dupa ce ne-am despartit tot el mi- dat mesaj sa ne intalnim sa mergem impreuna la scoalabig grin.Dar si de craciun i-am trimis mesaj da nu mi-o raspuns...Nu mai da nici un semn de viata..Chiar nu il inteleg big grin.Multumesc!:*

Răspuns Câştigător
| AnaRadu a răspuns:

Heii. Pai poate ia proteine dar nu cred ca tinta nervilor lui ar trebui sa fii Tu ba din contra tu ar trebui sa fii iubita lui! Stiu ca mai tii la el, imi dau seama dar din cate se vede el este peregatit sa fiti prieteni in continuare. Poate ar mai trebui sa discutati o data despre ce vrea fiecare poate chiar va incerca sa nu se mai enerveze asa. Uneori o sa tii se pare foarte complicat pentru ca asa sunt baietii mai mereu : Greu de inteles. Ca si noi fetele in unele momente. Dar daca va iubiti, sau de fapt daca te iubeste nu are de ce sa nu mai incerce o data si sa nu se mai enerveze pe tine. Asta a fost parerea mea!

4 răspunsuri:
| ΞJustΞмэΞ a răspuns:

Heii. Nu te agita. Daca ti-a dat mesaj sa mergeti la scoala, poate vrea sa fiti prieteni in continuare, dar nu stiu daca si iubiti.
Daca de atunci n-a mai dat niciun semn de viata, atunci poate ca nu vrea sa mai tineti legatura. Depinde numai de el. Baietii sunt foarte complicati cateodata.

| SerafimHD a răspuns:

Proteinele sun pentru dezvoltarea corpului nu inteleg ce treaba are cu nervii... poate avea niste probleme, cauta sa-l intelegi si reincepeti ceea ce a fost!