| obsesion07 a întrebat:

Deci :de revelion suntem mai multi prieteni,o gasca de mai multe persoane si nu am rezervat nimic,dar nici nu vrem sa mergem in vreun club sau ceva. Avem o casa goala undeva mai in camp, problema e ca nu avem curent sau caldura dar avem un generator... Aveti ceva idei, ce am putea face sa iasa o seara faina?laughing

2 răspunsuri:
| obsesion07 explică:

Din cate stiu nu, nu exista soba.dar m-am gandit ca putem incalzi cu cateva calorifele electrice daca tot avem generator

| Nonameagain a răspuns:

O soba nu este acolo? Lemne gasiti voi. Numai sa nu dati foc la casa.