| anonim_4396 a întrebat:

Deci straight face e mai complicat....imi place mult de un baiat, si lui de mine.e ft adorabil puppy dog eyes glumim mereu etc, facem naveta impreuna straight face dar e o problema, e un pic mai mai mic fata de mine (la inaltime straight face) nu stiu ce sa fac,ma oftic singura, vreau sa fiu cu el dar ma impiedica chiastia asta, ce sa fac? sa il accept asa straight face sau sa ma limitez doar la "amici"? straight face adica nu cred ca ar fi frumi un cuplu in care fata este mai inalta (un pic) voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| Cristiana_3603 a răspuns:

Eu cred ca daca ti cu adevarat la el ar trebui sa il accepti asa cum este, nu trebuie sa iti pese de ce cred altii sau sa iti fie rusine sa iesi cu el in public, mai ales daca zici ca va intelegeti foarte bine cu atat mai mult nu ar trebui sa-ti pese parerea altorawinking. Sunteti ca cuplul asta din serialul ''Lovely Complex'', anyway, cred ca ati face un cuplu foarte dragut. Iti urez succes kiss

| puisor98 a răspuns (pentru Cristiana_3603):

Mersi mult :* pai avem amandoi 14 ani puppy dog eyes are timp sa creasca, nu? puppy dog eyes

| Cristiana_3603 a răspuns (pentru puisor98):

Normal, toata lumea stie ca fetele se maturiseaza mai repede ca baietii, va creste sau daca nu asta cu siguranta nu este un obstacol pentru voi, ca sa iti spun sincer matusa si unchiul meu sunt tot la fel, insa sunt foarte draguti impreuna. Daca spui ca nu este nici o difetenta atat de mare atunci nu stiu de ce iti faci griji. Daca el te iubeste si tu il iubesti atunci ce mai stai pe ganduri? kiss

4 răspunsuri:
| Darcklight a răspuns:

Acceptal asa cum este deaca il iubesti si vrei sa fi cu el!

| felinamiaumiau a răspuns:

1.Probabil esti adolescenta (daca nu, nu baga in seama ce spun pana la punctul 2) deci si el este adolescent, si fetele se maturizeaza mai repede ca baietii ei de abia acum incepe sa creasca si nu-ti fie jena din cauza inaltimii, daca il iubesti.
2. Daca s-a oprit din crestere nu ar trebui sa fie asta o piedica, ce conteaza daca nu arata bine cuplul, nu ar trebui sa te simti bine langa iubit?(zic si eu).NU LASA CE SPUNE LUMEA SA TE GIDEZE asupra deciziilor tale daca iti place si el te place...