| JelLy_3370 a întrebat:

Deci e najpa raulaughingacum cateva zile un baiat de la mine d la scoala ma oprit si imi face"lu`(numele unui coleg de`al lui)te place" eu "asa si?" el" pai mi-a zis el dar sa nu zici" da bineoh go on dup` am plkt si el a iesit afara si s-a dus la respectivu` baiat, seara pe mess un alt coleg de`al lui imi face"(numele) vrea... e lasa, ca dupa zice ca nu e adevarat si se supara" eu thinking o alta fata d la o alta clasa imi face"am vorbit cu(numele) si l`am intrebat daca te place" eu vb cu o alta fata si ii fac "nu`mi pasa" si am vazut cum se uita la mine cand trec pe langa el si ca`l deranjeaza cand ma striga si nu`i raspund sau cand nu-l bag in seamalaughing mie fetele imi ziceau ca ma place. voi ce credety?big grin fundytza

Răspuns Câştigător
| maryusuy a răspuns:

Pai tu cum te-ai simti in locul lui?straight face Sigur te place. El saracu poate e ranit ca nu il bagi nici macar in seama. Daca nu il placi spune-i-o delicat sau daca si tie iti place de elsmug atunci poate iese cevahappy

2 răspunsuri:
| JelLy_3370 explică:

Deci.sa se stie, mie mi-a plkt de el si lui atucni nu ai pasat, iar la inceput cand ne-am cunoscut zicea ca ma plk apoi ca nu`i pasa si acum astabig grin

| LoveLifeCrazy a răspuns:

Te place draguta:d dar tu il placi? iar daca da baga. l in seama cand te strigawinking poate iese ceva...chiar nu cred ca nu iti pasa daca te placelaughinglaughing