| Puk_1644 a întrebat:

Deci, eram in counter strike si ma jucam pe un server, aveam lag cam 30-50 si de odata imi apare o eroare si imi iese din joc, la care eu dau ok dau sa reintru in joc si nu merge, asa ca am dezinstalat pe joc, l-am reinstalat si am intrat in joc, pe serverul respectiv aveam lag intre 900 - 1000 iar pe altele am 30-50. de ce? cum fac sa nu mai am lag pe serverul respectiv?

Răspuns Câştigător
| funkky a răspuns:

Deci in primul rand poate sa fie de la pc`u tau... o fi prea slab
sau de la net
daca nu...
e de la svr lor...intru lume cu lag mare sau...cva probleme la svrhappy!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate erorile din CS explicate le gasesti aici: http://www.cs-gothic.ro/......t3089.html - HF!

| alee_9485 a răspuns:

Nu stiu d`astealaughing