| Mikasa a întrebat:

Deci, este un baiat care dupa ce ca s-a dat la mine, mi-a spus ca ma place, m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el si m-a sarutat; mi-a spus imediat ca nu vrea sa fim decat prieteni. Mda, si eu am ramas poker face. Chestia e ca nu imi placea cine stie ce mult de el numai ca si-a cam batut joc de mine. Cum as putea sa ma razbun?happy

Răspuns Câştigător
| davidpopescu123 a răspuns:

Pai e super nesimtit! fa-l sa se indragosteasca de tine apoi tragei clapa sau supa ce il faci sa te placa date la prietenul llui cel mai bun succes funda?

3 răspunsuri:
| SmartLier a răspuns:

Nu cred ca ai putea sa te razbuni pentru ca nu cred ca o sa-l intereseze...

Asa sunt majoritatea baietilor pentru ca baietii se plictisesc de fete si cauta altele tot timpul.

Parerea mea este ca cel mai bun lucru pe care l-ai putea face este sa nu il mai bagi in seama... poate ca o sa regrete...

Bafta! smug

| h4mh4m a răspuns:

Depinde in ce sens si-a batut joc de tine, daca s-a culcat cu tine si dupa a zis ca vrea sa ramaneti decat prieteni, vrea sa fi fuckbudy-u lui adica mai da si el la tine din cand in cand. Sa te razbuni pe el e cam periculos va scoate vorbe despre tine ca ti-a dat la... ca esti... cam greu acuma cel mai bine e sa o racesti usor usor si sa il eviti. Si sa iti vezi de viata mai departe daca vrei o relatie serioasa, daca nu traiesteti viata dar ai grija majoritatea acestor "Prieteni" ajung ca baiatul sa asi bata joc de fata. Success

| khaterin a răspuns:

Kill him!