| irina_9807 a întrebat:

Deci, eu am facut dragoste cu prietenul meu, de fiecare data cu prezervativ.
prezervativele nu s-au rupt, dar eu am dureri de burta, de cap, iar azi am fost chiar si ametita. Dupa ce am facut-o prima oara, menstruatia mi-a venit a doua zi dimineata.
Probabil o sa ma credeti tampita, dar eu totusi sunt stresata.
Exista vreo sansa sa fiu insarcinata?
test n-am cum sa fac, pentru ca ieri am facut dragoste ultima oara.

Răspuns Câştigător
| Alina. a răspuns:

Daca spui ca te-ai protejat corect nu exista nici-un risc sa fi insarcinata.

Durerile de burta pot fi de la menstratie, o raceala si altele daca nu trece trebuie sa faci o vizita la ginecolog.
Capul te poate durea din cauza stresului, oboselii...

Nu te cred tampita am patit si eu la fel, incat incepeam sa fac crize de nervi de frica de stresata.

De la sex poti fi obosita. Mie imi place sa stau in pat chiar sa dorm dupa laughing.

Deci stai linistita mai ales ca ti-a venit menstruatia ai un motiv in plus. :*

2 răspunsuri:
| αndï a răspuns:

Nu cred ca ar trebui sa iti faci probleme daca ai folosit prezervativ si nimic neprotejat, durerile pot fi si de la faptul ca nu ai fost lubrifiata bine. cati ani ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atata timp cat ati facut-o protejat n-are cum sa ramai insarcinata. Dar daca te linisteste fa-ti un test de sarcina sau mergi la un control ginecologic.