| McLISTO a întrebat:

Deci. Eu am lipsit de la o ora pentru ca am avut ceva de făcut la o ruda fără ca profa sa știe iar un coleg deștept ca stâlpul i-a spus profesoarei ca am lipsit intenționat iar mâine s-ar putea sa îmi dea 4. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| AlexTeAjuta a răspuns:

Pai ar fi bine sa inveti la materia pe care o faci cu ea daca ai teme la ora ei fale si daca iti este prea lene poti sa ii spui motivul pentru care ai lipsit iti ceri scuze si astepti soarta sa decida ce va face happy bafta funda?

| McLISTO explică (pentru AlexTeAjuta):

Îmi fac temele și știu destul de bine materia, oricum o sa încerc sa fac ce ai spus tu happy

| AlexTeAjuta a răspuns (pentru McLISTO):

Sa ai bafta. happy