| GaByTzZu_5314 a întrebat:

Deci eu i-am zis la o fata ca o plac... ea n`are prieten si suntem de aceeasi varsta trecem cls 8 si sunteam la aceeasi scoala numai ca ea e la B si eu la C.
stiu ca n`are prieten... dar daca as vrea sa fiu cu ea cum sa o sarut ca mi`e frica daca nu vrea? m`am gandit sa o invit la un suc...sunt in constanta si nu gasesc unde si cum sa ii zic? imi trimite :* pe mess da nu cred ca ma place

funda

Răspuns Câştigător
| DouaPuncteIcsulette a răspuns:

Buna, sunt Cata ti-am citit intrebarea si vad ca o placi cu adevarat pe fata respectiva, ceea ce nu prea mai vezi la generatia noastra [de la `95 incoa`]. Sfathul meu ar fi acela sa nu eziti prea mult pentru ca ti`o poathe lua altcineva inainte Mai bine incearca sa te apropii de ea, mai in gluma, mai in serios da`i de inteles ca o placi si, la m, omentul pe care il consideri potrivith, spune`i ca o placi acum, depinde de reactia ei insa, sperand ca va fi pozitiva, dupa ce ii marturisesti, cere`i id`ul, mai vb cu ea si, invit`o la un suc, o inghetata ca doar e vara. Insa nu`i da de inteles ca daca iesiti neaaparath trebuie sa va sarutati si nu mai stiu ce din prima. Fa`o sa se simta in siguranta pentru ca noua, fetelor asta ne place... ce sa mai zic? succes si sper ca ne vei da vesti bune happy.

1 răspuns:
| RoRo_4950 a răspuns:

Incearca sa te duci la ea si sa ii spui ce simti poate asa iti va fi mai usor in viitoru apropiatwinking