| IubesteEa a întrebat:

Deci eu si fostul am decis ca dupa despartire sa ramanem prieteni ma rog asta el a decis eu stiam ca nu vrea nici prieteni sa fim desi eu mi-as mai dori sa mai fiu cu el, el e varsator si as vrea sa stiu daca varsatorii iubesc sincer? de exemplu am cateva motive ca m-a iubit: se uita insistent la mine, ma apara, imi cerea sfaturi, imi dadea sfaturi si asta inainte de a sti el ca il iubesc, iar cand a aflat a devinit mai aparator si desi eu l-am inselat cu colegul lui a 3-a zi ne-am despartit dar sambata cand am iesit afara el nu se uita deloc la mine, se ferea de mine si era suparat la fata voi ce credeti? s-a suparat rau de tot pe mine? si de ce sa mai intors la mine dupa despartire? apropo am stat 1 saptamana.desp.si apoi ne-am impacat, el a vrut ca i-a zis prietenei mele ca ma iubeste si mie l-am intrebat pe mess daca ma iubeste a zis da si ca 99% si mi-a trimis un emoticon de ras ce inseamna asta ca nu vorbe serios? dau funda! mersi sa raspundeti la toate intrebarile!

2 răspunsuri:
| MâţaD a răspuns:

Normal ca baiatul a fost suparat.Scuza-ma,dar pana la urma a fost inselat...Nici tu in locul lui nu te-ai fi simtit prea binewinkingsunt sigura.S-a intors la tine poate pentru ca tine la tine sau poate pentru ca vrea sa isi bata joc de tine.Eu te-as sfatui sa nu te increzi in horoscop, pentru ca fiecare persoana e diferita si nu e batut in cuie ce spun unii oameni.Probabil ca nu mai are cum sa vorbeasca serios.nu stiu ce are el in cap,am incercat pe cat posibil sa iti raspund la intrebari, din propria mea perspectiva. Poate ma insel, poate nu!big grin

| deea07 a răspuns:

Trebuia sa ne spui si ce varsta ai tu si ce varsta are el, pentru ca daca e mai mare ca tine, nu i-a nimic in serios si vrea sa fie din nou cu tine ca sa isi bata joc. Dar poate eu nu am dreptate si baiatu chiar te iubeste sincer si a trecut si peste faza cu inselatul. Acum nu crede orice scrie in horoscop pentru ca nu are cum sa fie adevarat, oricum ce ai facut tu e o prosteala, azi cu el, maine cu altu...