| EuTuEa a întrebat:

Deci..eu stau la tara si in weekenduri si in vacante vine un baiat de la oras...astazi am stat la un magazinsi a venit si el cu un prieten vine langa mine. prietenele mele spuneau ca ma tot privea si facea pe acolo..niste chestii ca sa-l bag in seama oare ma place? straight face happy Dar chestia e ca el a fost cu 2 dintre prietenele mele si nu e genul de tip careia sa-i placa o fata... Deci. Help mehappy

4 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Este posibil sa fie interesat de tine. Insa nu poti stii sigur daca este interesat pentru o relatie de lunga durata sau una de scurta durata.

| SarosBogdan a răspuns:

Baga si tu un tupeu de cartier pe tine si ia-l peste picior glumeste cu el chiar daca el cade de fraier intr-un fel sau altul. Cum ar veni o cunoastere a compatibilități din mici glume. Iar daca zici ca a fost cu 2 prietene de a tale, atunci nu e de tine... vor esi barfe si multe chesti. Oricum bafta si date la el cu tupeu ca nu ai ce pierde el te place nu tu pe el, fai I.T.P (inspectia tehnica periodica) laughing
Vezi rezultatul si dupa alegi ce faci cu el. succes kiss tongue

| EuTuEa explică (pentru SarosBogdan):

Pai nu prea am tupeulaughing sunt timida..foarte timidalaughing)

| EuTuEa explică:

As maai avea nevoie de niste parerilaughing