| titicristina21 a întrebat:

Deci eu sunt cu cineva si il iub fff mult iar un amic mi-a zis sentimentele lui si ma place eu i-am zis ca nu-l plac si vreau sa fim doar amici dar s-a suparat ce trebuie sa fac?

4 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Nimic special. Trebuie sa ai grija sa nu-i dai sperante la avansuri, daca-ti mai face.
O sa-i treaca.
Atitudinea ta fata de el trebuie sa fie rece.Si...evita-i compania, daca se poate.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Sa te impaci cu ideea ca ca nu suporta sa te vada cu alt cineva si poate doreste sa te desparta.
Daca nu doreste sa fiti amici, ii zici pa si gata!
O zi buna happy

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai normal ca s-a suparat. Dar o sa ii treaca. Timpul le vindeca pe toate, crede-ma.