| DizzyBulinute a întrebat:

Deci eu sunt cu unu dee varsta cu mine si mai e un baiat mai mare cu 1 jumate ma rog si mie ii place ddde celalalt baiat (ochii albastri, brunet, inalt...:X) si nu stiu ce sa fac pe care sa-l aleg pe el si cum pot sa ma apropriu de ala mai mare mai mult adica noi acum vb sall sall cf? cf? funda

Răspuns Câştigător
| OoOsofiaOoO a răspuns:

Gandeste-te pe care il iubeste mai mult pe care crezi ca o sa te respecte mai mult si cel care sa nu te insele

1 răspuns:
| Anahiteamo a răspuns:

Pai asculta-ti inima si alege-l pe cel care il iubesti mai mult.