| ely_8945 a întrebat:

Deci eu sunt pe vodafone si primesc dimineata mesaje cu zodia si trebuie sa am credit si nu mai vreau ca atunci cand primesc imi ia din credit! HELP~x(

2 răspunsuri:
| Iony_5207 a răspuns:

Eu nu sunt in reteaua Vodafone, dar presunpun ca trebuie sa suni la Relatii cu clientii ca sa-ti dezactiveze ei aceasta optiune ( *1234# ) happy

| PrincessConsuela a răspuns:

Ti-ai setat sa primesti horoscopul. Si eu facusem asta odata. Vorbeste cu cineva sau du-te chiar tu la un magazin Vodafone si spune-le problema. Mai mult ca sigur te rezolva. Eu vedeam in factura ce minune facusemlaughing. Si activasem mai multe d-aleabig grin.