| AWonderfulDay a întrebat:

Deci HELP-ME crying Am si eu pentru prima data ciclu si mi-a venit prima oara seara (menarha) dar decat fffoarte putin...(pe 17 ianuarie). A doua zii pe 18 mi-a venit mai mult dar nu foarte, a 3 a zii mai multicel, pe 20 mult (am umplut aproape un Always) si pe 21 mai mult deci in aceste 4 zile(fara prima menarha) mi-a venit ciclu rosuu uneori mai deschis dar rosu insa pe 22 mi-a venit mai putin dar maroniu si la fel si pe 23.Azi mi-a venit chiar maro si mi-a venit si mai putin...Este cumva normal? Adica pana acu mi-a tinut aproape o saptamana(aproape). Sunt speriata(am vorbit cu mama dar nu mult pentru ca nu are timp)VA rog raspunde`ti`mi :dkiss

3 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Vb cu alte fete care au mai avut ciclu pana acum...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti vine mai maro pentru ca asa iti vine cand e pe terminate
e normal nu te ingrijora

| Mad1 a răspuns:

Nu Trebuie sa te ingrijorezi! este ceva normal!:*